O FIRMIE COACHING SZKOLENIA I WARSZTATY DORADZTWO/ANALIZA BAZA WIEDZY
  Misja i wartości.

Filozofię naszego działania w 100% odzwierciedla nasze logo.
Veni, vidi, vici - przyszedłem, zobaczyłem, zwyciężyłem, wg Plutarcha (Żywot Juliusza Cezara); słowa te wypowiedział Cezar do przyjaciela, Amatiusza, na temat swego szybkiego zwycięstwa nad królem Pontu, Farnacesem, w bitwie pod Zelą (2 VIII 47 p.n.e.).
I tak my, chcemy przyjść do naszych Klientów aby ułatwić im zwycięstwo! Przyszliśmy, zobaczyliśmy a Ty wygrasz. Bo naszym celem jest ułatwienie, przekazanie wiedzy, nauczenie umiejętności, pomoc w rozwoju aby nasi Klienci odnieśli sukces rynkowy. Czasem z zewnątrz widać więcej!! Ale zawsze pamiętamy, że osiągnięty sukces należy do naszego Klienta. To Klient ma wszelkie zasoby aby podążać swoją ścieżką.

Dwie plamki na oku - w naszym logo - to :
  1. błysk w oku - to coś, co powoduje, że można przenosić góry i że jesteśmy niepowtarzalni.
  2. paproszek - o który można się potknąć w swoich planach i zamierzeniach, a który dzięki naszej pracy Klient będzie mógł znaleźć, zrozumieć i wyeliminować.
Kolory naszego oka mają przypominać, że zmiana jest czymś najciekawszym i najbardziej pewnym w naszym życiu. Tylko ludzie i firmy, które potrafią przystosować się do błyskawicznych zmian, odniosą sukces. Ktoś, kto nie jest przygotowany do zarządzania zmianami, nie poradzi sobie we współczesnym biznesie. Właśnie dlatego umiejętności psycho-społeczne nabierają tak dużego znaczenia - to ludzie mają kluczową rolę w powodzeniu firm i przedsiębiorstw.
Zgodnie ze słowami "Uczmy się na błędach innych, bo sami nie mamy czasu ich wszystkich popełnić!" w trakcie prowadzonych przez nas szkoleń, zawsze staramy się naświetlić problem z kilku stron, bo w ostatecznym rozrachunku to nasz Klient podejmuje decyzję: jak chce osiągnąć sukces! Naszym zadaniem jest przekazanie dużej ilości konkretnie wybranych informacji, bazując na naszym osobistym doświadczeniu, jak i na wiedzy i doświadczeniu czołowych managerów z Polski i świata. Dlatego też, ciągłe doskonalenie i zdobywanie nowej wiedzy, poprzez uczestnictwo w sympozjach, szkoleniach, konferencjach jest naszym obowiązkiem w stosunku do Klientów. Jak łatwo się zorientować oprócz nowoczesnego zarządzania, naszym hobby jest także historia. Bo czyż najgenialniejszym managerem w historii nie była Elżbieta I?
A ponieważ wszechstronna wiedza jeszcze nikomu nie zaszkodziła, w trakcie szkoleń w ramach case'ów analizujemy czasami poczynania nie tylko Jacka Welcha czy Konosuke Matsushity ale także Napoleona lub Ataturka

 
O FIRMIE
  TRENERZY
  KONTAKT
  LISTA FIRM
  MISJA I WARTOŚCI
  KODEKS ETYCZNY

Copyright © "VENI VIDI"
Design by RGB Studio